Szafa dziecięca na odzież: jakie to powinno być?

Szafa dziecięca na odzież: jakie to powinno być?

W pomieszczeniu dla dzieci każdy atrybut meblowy pełni pewną funkcję. Szafa jest ważnym elementem zestawu mebli i pomaga dziecku utrzymać porządek w przestrzeni osobistej.

Wygodne i przestronne szafki do układania pomieszczeń dla dzieci firmy „Expert Furniture” łączą funkcjonalność, wysoką jakość i przystępność. Modele z serii SHDU są nowoczesnymi wzorami z cokołami, półkami i szufladami do przechowywania dużej ilości przedmiotów.

Wybierając szafę na pokój dla dzieci, nabywca powinien kierować się następującymi kryteriami:

Bezpieczeństwo środowiska i produktów.
Wielofunkcyjność (dostępność wystarczającej liczby półek i pudełek do umieszczania rzeczy).
Łatwa obsługa.
Oryginalny wygląd.
Nośić opór pokrywy mebli.
Optymalny stosunek ceny do jakości.

Ważne jest również, że szafka ma ergonomiczny kształt i jest przestronna. Jeśli chodzi o materiały produkcyjne, najlepszym rozwiązaniem będzie MDF lub płyta wiórowa (piec drzewny) w dowolnym kolorze – te materiały o dobrej jakości są dostępne w cenie.
Klasyczny, narożny lub szafa?

szafa dla dzieciKarabinka szafki to szafki i gotowy projekt z sztywnym szufladami i półkami. Rodzice mogą wybrać odpowiedni model klasycznej szafy, w zależności od jej pojemności. Mały, dwubarwny model nadaje się do organizowania małego pokoju dla dzieci.

Kabiny-coupe są bardzo popularne dzięki lokalizacji w dowolnym miejscu: w narożniku lub wzdłuż ściany. System drzwi przesuwnych oszczędza przestrzeń w pomieszczeniu. Taka przytulna i stylowa szafa mieści się w każdym wnętrzu, a drzwi przesuwne mogą być ozdobione jasnym drukowaniem zdjęć, które „ożywią” pokój.

Szafka narożna ma głębszy kształt i pasuje idealnie do pustego naroża pokoju. Ten rodzaj „przechowywania” rzeczy dziecięcych będzie zawierał zabawki, ubrania, materiały szkolne i ulubione ozdoby dziecięce link do sklepu.

Reklamy